AOC Pro-line CU34P3CV

4.5 (14 anmeldelser)
AOC Pro-line CU34P3CV
Bedste pris
Stabil pris
2.298kr
2.849 krSPAR 19%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

AOC Pro-line CU34P3CV giver en imponerende visuel oplevelse med sin 34 tommer buede skærm. Den tilbyder en opløsning på 3440 x 1440 og en opdateringshastighed på 100Hz, hvilket sikrer skarpe billeder og glidende bevægelser. Med indbyggede højtalere og alsidig tilslutning såsom HDMI, DisplayPort og USB-C, er denne skærm ideel til både arbejde og underholdning.

AOC Pro-line CU34P3CV koster lige nu 2.298 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.360 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.298 kr (21. april 2026) og 2.360 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.298 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
AOC Pro-line CU34P3CV 34" VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.298 kr
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Aoc Pro-line Cu34p3cv Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 100hz
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" AOC Pro-line CU34P3CV 3440x1440 100Hz
2.542 kr
+ fri fragt
Total: 2.542 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
AOC 34" curved skærm CU34P3CV
2.690 kr
Total: 2.690 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
AOC Pro-line CU34P3CV 34 VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.849 kr
+ fri fragt
Total: 2.849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Computerskærme