AOC Gaming C32G2ZE/BK
Laveste pris nogensinde
4.7 (588 anmeldelser)
AOC Gaming C32G2ZE/BK
+ FRI FRAGT
På lager
Stabil pris
AOC Gaming C32G2ZE/BK er en imponerende 32" curved gamingskærm, der leverer en fordybende spiloplevelse. Med sin Full HD opløsning og 240Hz opdateringsfrekvens sikrer skærmen flydende bevægelser og skarp billedkvalitet. Det buede VA-panel forbedrer kontrasterne og giver en dybere visuel oplevelse. Ideel til gamere, der søger præcision og hastighed.
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
AOC 32" Curved gamingskærm C32G2ZE/BK
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
AOC Gaming C32G2ZE/BK 32" VA 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 240Hz
Proshop.dk
31.5" AOC G2 Series C32G2ZE 1920x1080 240Hz
+ fri fragt
Leveringstid: 2-12 hverdage
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
AOC Gaming C32G2ZE/BK 32 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 240Hz