AOC Gaming C27G4ZXU

4.7 (19 anmeldelser)

AOC Gaming C27G4ZXU er en 27-tommer buet LED-skærm, designet til seriøse gamere. Med en imponerende opdateringshastighed på 280Hz og en FHD-opløsning får du en flydende og realistisk spiloplevelse. Skærmen har et VA-panel for dybe kontraster og hurtig responstid, mens de indbyggede højtalere leverer lyd i høj kvalitet.

AOC Gaming C27G4ZXU koster lige nu 1.274 kr. En stigning på 6,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (30. april 2026) og 1.325 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.274 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
AOC Gaming C27G4ZXU 27" 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 280Hz
1.274 kr
Total: 1.274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" AOC C27G4ZXU 1920x1080 280Hz
1.449 kr
+ fri fragt
Total: 1.449 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Gaming skærm AOC C27G4ZXU 27" Full HD
1.799 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.868 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
AOC G4 C27G4ZXU computerskærm 68,6 cm 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
1.998 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.037 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
AOC Gaming C27G4ZXU 27 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 280Hz
2.219 kr
+ fri fragt
Total: 2.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.3%

Specifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Computerskærme
displaypositionsjustering: Dreje, Højde, Vip
funktioner: Buet, Med sæt til rackmontering, Med tænd/sluk-kontakt, Spil
medfølgende kabler: Displayport-kabel, HDMI-kabel, USB-kabel
paneltype: VA