AOC Gaming C27G2Z3/BK

4.7 (35 anmeldelser)

Oplev gaming i højeste gear med AOC Gaming C27G2Z3/BK. Denne 27-tommer kurvede skærm leverer en knivskarp Full HD-opløsning på 1920 x 1080, samtidig med at den ultrahurtige opdateringshastighed på 280Hz sikrer en flydende og responsiv spiloplevelse. Med et VA-panel for dybe kontraster og HDR10-understøttelse får du en visuel oplevelse, der ikke går på kompromis.

AOC Gaming C27G2Z3/BK koster lige nu 1.402 kr. En stigning på 9,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.283 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.283 kr (10. maj 2026) og 1.448 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.402 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
AOC Gaming C27G2Z3/BK 27" Fast VA 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 280Hz
1.402 kr
Total: 1.402 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" AOC C27G2Z3/BK 1920x1080 240Hz
1.402 kr
+ fri fragt
Total: 1.402 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Gaming skærm AOC C27G2Z3/BK 27" Full HD
1.699 kr
+ 119 kr fragt
Total: 1.818 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
AOC Gaming C27G2Z3/BK 27 Fast VA 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 280Hz
1.719 kr
+ fri fragt
Total: 1.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
AOC G2 C27G2Z3/BK computerskærm 68,6 cm 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort, Rød
2.098 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.137 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.8%

Specifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Computerskærme