AOC Gaming C27G2Z3/BK
4.7 (35 anmeldelser)
AOC Gaming C27G2Z3/BK
+ FRI FRAGT
På lager
Faldet 11.9%
Oplev gaming i højeste gear med AOC Gaming C27G2Z3/BK. Denne 27-tommer kurvede skærm leverer en knivskarp Full HD-opløsning på 1920 x 1080, samtidig med at den ultrahurtige opdateringshastighed på 280Hz sikrer en flydende og responsiv spiloplevelse. Med et VA-panel for dybe kontraster og HDR10-understøttelse får du en visuel oplevelse, der ikke går på kompromis.
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
AOC Gaming C27G2Z3/BK 27" Fast VA 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 280Hz
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" AOC C27G2Z3/BK 1920x1080 240Hz
+ fri fragt
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Leveringstid: 1-2 dage
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Gaming skærm AOC C27G2Z3/BK 27" Full HD
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
AOC G2 C27G2Z3/BK computerskærm 68,6 cm 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort, Rød
Leveringstid: 1-3 hverdage
Prishistorik
Faldet 11.9%