AOC CU34V5CW/BK
4.3 (34 anmeldelser)
AOC CU34V5CW/BK
+ FRI FRAGT
På lager
Steget 2.0%
AOC CU34V5CW/BK er en 34-tommer ultrawide skærm, der fremmer produktivitet og multimedieoplevelser. Den er udstyret med et højkontrast VA-panel og integreret webcam, hvilket gør den ideel til videokollaboration. Skærmens opløsning på 3440 x 1440 sikrer skarpe billeder, mens en opdateringshastighed på 100Hz giver flydende grafik.
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Aoc Cu34v5cw Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 100hz
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
AOC Value-line CU34V5CW/BK 34" VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
Proshop.dk
34" AOC CU34V5CW 3440x1440 100Hz
+ fri fragt
Leveringstid: 2-12 hverdage
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Skærm AOC CU34V5CW/BK 34" buet VA, 4K, 75 Hz, USB-C
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dustin DK favicon
Dustin DK
Prishistorik
Steget 2.0%