AOC CU34G2XP

Oplev en imponerende spiloplevelse med AOC CU34G2XP, en 34-tommers curved gamingskærm. Med en ultrabred opløsning på 3440x1440 og en lynhurtig opdateringshastighed på 180Hz, leverer denne skærm levende billeder med præcis farvegengivelse takket være VA-panelet. Perfekt til både gaming og kreativt arbejde.

AOC CU34G2XP koster lige nu 2.198 kr. En stigning på 4,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.104 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.104 kr (09. april 2026) og 2.198 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.198 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
AOC Gaming CU34G2XP/BK 34" VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort 180Hz
2.198 kr
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" AOC CU34G2XP/BK 3440×1440 180 Hz
2.379 kr
+ fri fragt
Total: 2.379 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
AOC Gaming CU34G2XP/BK 34 3440 x 1440 HDMI DisplayPort 180Hz
2.393 kr
Total: 2.393 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
AOC 34" curved gamingskærm CU34G2XP
2.490 kr
Total: 2.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
AOC Gaming CU34G2XP/BK 34 VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort 180Hz
2.829 kr
+ fri fragt
Total: 2.829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
AOC G2 CU34G2XP computerskærm 86,4 cm 3440 x 1440 pixel UltraWide Quad HD LED Sort, Rød
3.298 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.337 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.5%

Specifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Computerskærme