AOC CU34E4CW

4.5 (17 anmeldelser)

AOC CU34E4CW er en 34" curved VA-skærm med ultrawide 21:9 format og WQHD-opløsning på 3440x1440. Skærmen har 120Hz opdateringshastighed for jævn bevægelse, HDR10, lokal dimming og 1,07 milliarder farver. Den er udstyret med USB-C-docking med 90W strømforsyning, indbygget KVM, 2 USB-C og 4 USB-A porte. Derudover har den indbygget 5 MP webcam, dobbelte 10W højttalere, Ethernet og PiP-funktion.

AOC CU34E4CW koster lige nu 2.690 kr. En stigning på 7,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.499 kr. Vores prishistorik bygger på 52 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.499 kr (19. maj 2026) og 2.690 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.690 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
AOC 34" curved skærm CU34E4CW
2.690 kr
Total: 2.690 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" AOC CU34E4CW 3440x1440 120Hz
2.690 kr
+ fri fragt
Total: 2.690 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Aoc Cu34e4cw 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 120hz
2.699 kr
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
AOC CU34E4CW 34 VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort
3.529 kr
+ fri fragt
Total: 3.529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Computerskærme