AOC CU34E4CV
Laveste pris nogensinde
4.7 (3 anmeldelser)
AOC CU34E4CV
+ FRI FRAGT
På lager
Faldet 1.1%
CU34E4CV har en 34" WQHD-skærm med en opdateringsfrekvens på 120 Hz, HDR10 og Hardware Anti-Blue Light for klar og behagelig visning. Med Smart KVM, en 90W PD-dockingstation og et slankt, professionelt design er den ideel til at forbedre produktivitet og multitasking.
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" AOC CU34E4CV 3440x1440 120Hz
+ fri fragt
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Aoc Cu34e4cv 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 120hz
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
AOC 34" curved skærm CU34E4CV
Leveringstid: 1-2 dage
Prishistorik
Faldet 1.1%