AOC C32G42ZE
Laveste pris nogensinde
4.8 (110 anmeldelser)
AOC C32G42ZE
+ FRI FRAGT
På lager
Faldet 2.6%
C32G42ZE Curved Gaming Monitor kombinerer komfort og ydeevne i et strømlinet design. Dens 1500R-kurve og VA-panel giver dyb kontrast og bredt farvespektrum for mere fordybende billeder. Med en hurtig opdateringshastighed på 240 Hz, 0,5 ms MPRT og AdaptiveSync får du flydende, responsiv action med minimal input lag. HDR10-understøttelse forbedrer lysstyrke og detaljer, mens G-Menu-softwaren giver nem tilpasning.
Anmeldelser
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
AOC C32G42ZE
+ fri fragt
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
AOC 32" curved gamingskærm C32G42ZE
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
AOC G4 C32G42ZE 31.5 VA 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 260 Hz
Leveringstid: 1-2 dage
Prishistorik
Faldet 2.6%