AOC 25G3ZM/BK
Laveste pris nogensinde
AOC 25G3ZM/BK
+ FRI FRAGT
På lager
Faldet 8.2%
AOC 25G3ZM/BK er en 25" Full HD gaming skærm designet til konkurrencespillere. Den tilbyder en imponerende opdateringsfrekvens på 240Hz og en hurtig 0,5 ms responstid, hvilket sikrer en jævn og flydende spiloplevelse. Det blændfri VA-panel leverer dyb kontrast og klare billeder, mens AMD FreeSync Premium eliminerer screen tearing.
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
AOC Gaming 25G3ZM/BK 25" VA 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 240Hz
Proshop.dk
24,5" AOC G3 25G3ZM 1920x1080 240Hz
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
AOC 25" gamingskærm 25G3ZM/BK
Leveringstid: 1-2 dage
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
AOC 25G3ZM/BK G3 Series LED-Skärm för Gaming 24,5
Ultrashop favicon
Ultrashop
+ fri fragt
Byens it favicon
Byens it
Gaming Skærm AOC 25G3ZM • 25" VA • 240Hz • Full HD Høj hastighed & Ergonomi
Leveringstid: 4 dage
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
AOC 25G3ZM/BK 24,5" gaming skærm Full HD 240 Hz
Leveringstid: 3-6 Hverdage
Prishistorik
Faldet 8.2%