AOC 24E4U

AOC 24E4U er en 24" IPS-skærm med Full HD-opløsning på 1920x1080, der sikrer ensartede farver og brede betragtningsvinkler. Skærmen har en opdateringsfrekvens på 120 Hz og understøtter Adaptive Sync for glidende bevægelser. Den er udstyret med HDR, lavt blåt lys, højde-, pivot-, dreje- og vippejustering samt et aftageligt stativ. Indbyggede højttalere og en 4-port USB 3.2-hub giver ekstra funktionalitet.

AOC 24E4U koster lige nu 949 kr. En stigning på 14,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 828 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 828 kr (04. juli 2026) og 976 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 949 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
24" AOC 24E4U 1920x1080 120Hz
949 kr
+ 39 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
AOC 24" skærm 24E4U
990 kr
Total: 990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Aoc 24e4u 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 120hz
1.174 kr
Total: 1.174 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
AOC 24E4U 24 IPS 1920 x 1080 DisplayPort HDMI 120 Hz
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Computerskærme