AOC 24E4CV

4.8 (5 anmeldelser)
AOC 24E4CV
Bedste pris
Stabil pris
1.049kr
1.759 krSPAR 40%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

AOC 24E4CV er en 23,8" IPS-skærm med Full HD-opløsning og 120Hz opdateringshastighed, der sikrer skarpe billeder og jævn rulning. Skærmen har USB-C-docking med 90W effekt, Ethernet og fire USB-A-porte, hvilket gør den ideel til ryddelige skrivebordsopsætninger. Low Blue Light og flicker-free-teknologi hjælper med at reducere øjentræthed under lange arbejdsdage. Det ergonomiske stativ kan justeres i højden, drejes og vippes, og skærmen understøtter VESA-montering.

AOC 24E4CV koster lige nu 1.049 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 13,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.206 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.049 kr (26. juni 2026) og 1.206 kr (23. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.049 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
24" AOC 24E4CV 1920x1080 120Hz
1.049 kr
+ fri fragt
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
AOC E4 24E4CV 24" IPS 1920 x 1080 HDMI USB-C 120 Hz
1.147 kr
Total: 1.147 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Aoc 24e4cv 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 120hz
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
AOC 24" skærm 24E4CV
1.290 kr
Total: 1.290 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
AOC E4 24E4CV 24 IPS 1920 x 1080 HDMI USB-C 120 Hz
1.759 kr
+ fri fragt
Total: 1.759 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Computerskærme