Antidark Tube Flex S25

Bedste pris
Stabil pris
549kr
859 krSPAR 36%
hos Lamper.dk
På lagerFri fragtLaveste

Antidark Tube Flex S25 er en stilren og enkel pendel i messing, der med sit minimalistiske udtryk og rene linjer passer ind i mange indretninger. Lampen måler 25 cm i længden og er 10 cm kortere end den populære Tube Flex pendel, hvilket gør den let at tilpasse til forskellige rum. Ideel til dig, der ønsker et let og stilfuldt løft i hjemmet.

Antidark Tube Flex S25 koster lige nu 549 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 559 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 549 kr (21. juli 2026) og 559 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
TUBE FLEX pendel S25, messing
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Antidark Tube Flex pendel, messing, H25 cm
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Antidark Tube Flex pendel, messing, H25 cm
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Antidark favicon
Antidark
Tube Flex Pendant S25 - Tube Flex Pendant S25 GU10 - Brass
859 kr
+ fri fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ANTIDARK