Antidark Tube Flex S25

Bedste pris
Stabil pris
522kr
859 krSPAR 39%
hos Lamper.dk
På lagerFri fragtLaveste

Antidark Tube Flex S25 er en stilren og enkel pendel i hvid, der passer ind i moderne indretninger. Med sit minimalistiske udtryk og rene linjer skaber lampen et let og roligt look i rummet. Pendlen måler 25 cm i længden og er 10 cm kortere end den oprindelige Tube Flex, hvilket gør den let at tilpasse forskellige rum og behov.

Antidark Tube Flex S25 koster lige nu 522 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 559 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 522 kr (20. maj 2026) og 559 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 522 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
TUBE FLEX pendel S25, hvid
522 kr
+ fri fragt
Total: 522 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Antidark Tube Flex pendel, hvid, H25 cm
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Antidark Tube Flex pendel, hvid, H25 cm
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Antidark favicon
Antidark
Tube Flex Pendant S25 - Tube Flex Pendant S25 GU10 - White
859 kr
+ fri fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ANTIDARK