Antidark Sun Up/Down LED Væglampe

Antidark Sun Up/Down udendørs væglampe tilfører elegance til enhver facade med sit buede design og op- og nedadrettede lys. Den tidløse lampe skaber en varm og indbydende stemning, perfekt til at oplyse husets ydre områder.

Antidark Sun Up/Down LED Væglampe koster lige nu 696 kr. En stigning på 11,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 626 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 626 kr (03. juni 2026) og 696 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 696 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Sun Up/Down udendørs væglampe, sort
696 kr
+ fri fragt
Total: 696 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Antidark Sun udendørs væglampe
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Antidark Sun udendørs væglampe
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Antidark favicon
Antidark
Sun Outdoor - Sun Outdoor Up/Down LED - Black
995 kr
+ fri fragt
Total: 995 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 11.2%

Specifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Væglampebeslag