Antidark SpotOn Circle3

5.0 (1 anmeldelse)

Antidark SpotOn Circle3 er en stilfuld loftlampe i sort, der kombinerer æstetik med funktionalitet. Med sine tre 360 graders justerbare spots tilbyder denne lampe fleksibilitet i lyssætningen, hvilket gør den ideel til både stue, køkken og kontor. Det elegante design passer perfekt ind i moderne indretninger og tilføjer et klassisk touch til rummet.

Antidark SpotOn Circle3 koster lige nu 562 kr. En stigning på 8,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 520 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 520 kr (30. marts 2026) og 587 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 562 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
SpotOn Circle3 loftlampe/spot, sort
562 kr
+ fri fragt
Total: 562 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Antidark SpotOn Circle spotlampe, sort
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Antidark SpotOn Circle spotlampe, sort
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
Antidark Easy SpotOn Circle3 væg/loftlampe, sort, GU10 fatning
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Antidark favicon
Antidark
SpotOn Circle3 GU10 Black
865 kr
+ fri fragt
Total: 865 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Loftslampebeslag