Antidark Palla Mini C90 Titanium

Antidark Palla Mini C90 Titanium er en kompakt væg- og loftlampe med et elegant design i opalhvidt glas. Det matte glas sikrer et blødt og behageligt lys, der skaber en hyggelig atmosfære uden at blænde. Perfekt til anvendelse i både private hjem og professionelle miljøer.

Antidark Palla Mini C90 Titanium koster lige nu 439 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 431 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 431 kr (07. juli 2026) og 469 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 439 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Antidark Palla Mini væg- og loftlampe, titanium
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Palla Mini C90 væglampe/loftlampe, titanium
465 kr
+ fri fragt
Total: 465 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Antidark Palla Mini væg- og loftlampe, titanium
509 kr
+ 39 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Antidark favicon
Antidark
Palla Mini C90 DTW LED Titanium
719 kr
+ fri fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Hjem og have