Antidark Palla Mini C290

Antidark Palla Mini C290 er en elegant væg- og loftlampe fremstillet i messing. Med det matte opalglas skaber lampen et blødt og behageligt lys, der tilføjer et sofistikeret touch til enhver indretning.

Antidark Palla Mini C290 koster lige nu 1.138 kr. En stigning på 13,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (03. maj 2026) og 1.199 kr (01. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.138 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Palla Mini C290 væglampe/loftlampe, messing
1.138 kr
+ fri fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Antidark Palla Mini væg- og loftlampe, messing, lille model
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Antidark Palla Mini væg- og loftlampe, messing, lille model
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Antidark favicon
Antidark
Palla Mini C290 DTW LED Brass
1.749 kr
+ fri fragt
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Loftslampebeslag