Antidark Luna C450 Plafond

Bedste pris
Stabil pris
1.537kr
2.399 krSPAR 36%
hos Lamper.dk
På lagerFri fragtLaveste

Luna C450 plafond fra Antidark kombinerer minimalistisk design med funktionalitet. Dens sorte aluminiumskonstruktion og hvide PVC-skærm sikrer et bredt og behageligt lys, ideelt til ethvert rum i hjemmet. En del af den moderne Luna-kollektion, der bygger videre på det tidløse design fra den populære Moon-serie.

Antidark Luna C450 Plafond koster lige nu 1.537 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.537 kr (30. marts 2026) og 1.537 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.537 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Luna C450 loftlampe, sort
1.537 kr
+ fri fragt
Total: 1.537 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Antidark Luna plafond, Ø45 cm, 2700K, sort
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Antidark Luna C450 plafond, Ø45 cm, 2700K, sort
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Antidark favicon
Antidark
Luna C450 Plafond - Luna C450 Plafond LED 2700K - Black
2.295 kr
+ fri fragt
Total: 2.295 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
Antidark Luna C450 plafond 34W, 3600lm, RA90+, dæmpbar, varm hvid , sort
2.399 kr
+ fri fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Loftslampebeslag