Antidark Luna C450

Bedste pris
Stabil pris
1.475kr
2.399 krSPAR 39%
hos Lamper.dk
På lagerFri fragtLaveste

Antidark Luna C450 plafond er en stilfuld og moderne loftlampe i hvid, der passer perfekt til ethvert rum. Med sit enkle design og behagelige lys, skaber den en rolig atmosfære, ideel til både stue, køkken og soveværelse. Fremstillet af aluminium og PVC, tilbyder den et holdbart og æstetisk tiltalende valg til indendørs belysning.

Antidark Luna C450 koster lige nu 1.475 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.500 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.475 kr (09. april 2026) og 1.500 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.475 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Luna C450 loftlampe, hvid
1.475 kr
+ fri fragt
Total: 1.475 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Antidark Luna plafond, Ø45 cm, 2700K, hvid
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Antidark Luna C450 plafond, Ø45 cm, 2700K, hvid
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Antidark favicon
Antidark
Luna C450 Plafond - Luna C450 Plafond LED 2700K - White
2.295 kr
+ fri fragt
Total: 2.295 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
Antidark Luna C450 plafond 34W, 3600lm, RA90+, dæmpbar, varm hvid , hvid
2.399 kr
+ fri fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Loftslampebeslag