Antidark Easy Outdoor W100

Antidark Easy Outdoor W100 udendørsspot kombinerer minimalistisk design med funktionalitet. Perfekt til montering i udhænget, skaber det en elegant lysatmosfære omkring dit hjem. Med et kompakt design blandes spotten ubesværet ind i enhver udendørs indretning.

Antidark Easy Outdoor W100 koster lige nu 969 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 964 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 964 kr (20. maj 2026) og 1.065 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 969 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Antidark Easy udendørs påbygningsspot
969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
EASY W100 udendørs spot, sort
1.065 kr
+ fri fragt
Total: 1.065 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Antidark Easy udendørs spot
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
Antidark Easy W100 udendørs, 10W, 643lm, RA90+
1.275 kr
+ fri fragt
Total: 1.275 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Antidark favicon
Antidark
Easy Outdoor W100 LED 3000K Black
1.595 kr
+ fri fragt
Total: 1.595 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Projektør- og spotbelysning