Antidark Easy Mini Double W275 LED

Bedste pris
Stabil pris
1.197kr
1.899 krSPAR 37%
hos Lamper.dk
På lagerFri fragtLaveste

Antidark Easy Mini Double W275 LED er en stilfuld og funktionel spotlampe, der passer perfekt til moderne indretninger. Med sin minimalistiske design og justerbare spots, kan den skabe atmosfærisk belysning i både private og offentlige rum. Lampen er tilgængelig i sort og er ideel til brug i stuer, køkkener eller kontorer.

Antidark Easy Mini Double W275 LED koster lige nu 1.197 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.285 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.197 kr (20. maj 2026) og 1.285 kr (26. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.197 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Easy W275 Mini Build On Dobbelt LED, sort
1.197 kr
+ fri fragt
Total: 1.197 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
Antidark Easy Mini Double W275 væg/loftlampe, 2x7W, 477lm, RA90+, dæmpbar, sort
1.285 kr
+ fri fragt
Total: 1.285 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Antidark Easy Mini Double spotlampe, sort
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Antidark Easy Mini Double spotlampe, sort
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Antidark favicon
Antidark
Easy Mini Double W275 LED 2700K Black
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Loftslampebeslag