Antidark Easy Mini Double W275 LED

Antidark Easy Mini Double W275 LED spotlampe er en elegant og funktionel belysningsløsning til både hjem og kontor. Med sit minimalistiske design passer den perfekt ind i moderne interiører, og de justerbare spots giver fleksibel belysning. Fås i en stilren hvid farve med en varm lysfarve på 2700K.

Antidark Easy Mini Double W275 LED koster lige nu 1.229 kr. En stigning på 3,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.187 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.187 kr (20. maj 2026) og 1.284 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.229 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Easy W275 Mini Build On Dobbelt LED, hvid
1.229 kr
+ fri fragt
Total: 1.229 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Antidark Easy Mini Double spotlampe, hvid
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Antidark Easy Mini Double spotlampe, hvid
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
Antidark Easy Mini Double W275 væg/loftlampe, 2x7W, 477lm, RA90+, dæmpbar, hvid
1.745 kr
+ fri fragt
Total: 1.745 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Antidark favicon
Antidark
Easy Mini Double W275 LED 2700K White
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Loftslampebeslag