Antidark Easy Lens Wall W120

Antidark Easy Lens Wall W120 er en elegant og funktionel sort væglampe fra EASY-serien. Lampen har justerbar lysfarve, så du kan tilpasse belysningen efter stemning og behov. Designet er minimalistisk og passer ind i både private hjem og offentlige rum. Perfekt til dig, der ønsker både funktion og æstetik i din vægbelysning.

Antidark Easy Lens Wall W120 koster lige nu 1.299 kr. En stigning på 9,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.188 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.188 kr (11. juni 2026) og 1.299 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Antidark Easy Lens væglampe, justerbar lysfarve, sort
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Antidark Easy Lens væglampe, justerbar lysfarve, sort
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Antidark favicon
Antidark
Easy Lens Wall W120 - Easy Lens Wall W120 LED 1800K - 2700K DTW - Black
1.749 kr
+ fri fragt
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Easy Lens W120 LED DTW 1800-2700K, vglampe, sort ANTIDARK
2.361 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.400 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ANTIDARK