Antidark Designline Tube Slim Spot

Antidark Designline Tube Slim Spot kombinerer minimalistisk design med effektiv belysning. Perfekt til at skabe fokuseret lys i enhver indretning, er dette skinnespot det ideelle valg for moderne hjem og kontorer. Skab en stilren atmosfære med mulighed for at kombinere med andre elementer fra Designline-serien.

Antidark Designline Tube Slim Spot koster lige nu 579 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 572 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 572 kr (21. juni 2026) og 584 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 579 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Antidark Designline Tube Slim 1F skinnespot, 2700K, sort
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Designline Tube Slim Spot LED , sort
632 kr
+ fri fragt
Total: 632 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Antidark Designline Tube Slim 1F skinnespot, 2700K, sort
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
Antidark favicon
Antidark
Designline Tube Slim Spot LED 2700K Black
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Lampeskinner beslag