ANTIDARK Designline Tube Kit 2m med 3 Spots

Bedste pris
Stabil pris
863kr
1.339 krSPAR 36%
hos Lamper.dk
På lagerFri fragtLaveste

ANTIDARK Designline Tube Kit er et komplet belysningssæt med 2 meters skinne og 3 Tube spots. Hvert spot benytter en GU10 lyskilde, hvilket giver mulighed for fleksibel og præcis belysning i ethvert rum. Det enkle, hvide design passer elegant ind i enhver boligindretning.

ANTIDARK Designline Tube Kit 2m med 3 Spots koster lige nu 863 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 14,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.009 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 863 kr (20. maj 2026) og 1.009 kr (17. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 863 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
DESIGNLINE skinne-sæt 2 meter m/3 Tube spots, hvid
863 kr
+ fri fragt
Total: 863 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
Antidark Designline Tube Kit, 2m skinne + 3 Tube Spots, hvid
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Antidark favicon
Antidark
Designline Tube Kit 2m + 3 Spots Designline Tube Kit 2m Incl. Start + 3 Spots White
1.339 kr
+ fri fragt
Total: 1.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Lampeskinner beslag