Annemarie Börlind ZZ Sensitive Regenerating Day Cream

Annemarie Börlind ZZ Sensitive Regenerating Day Cream er en parfumefri dagcreme, der er ideel til følsom hud, som trænger til fornyelse. Den beroliger og beskytter, mens den støtter hudens naturlige genopbygning ved hjælp af kvalitetsingredienser. Perfekt til daglig pleje af sart hud.

Annemarie Börlind ZZ Sensitive Regenerating Day Cream koster lige nu 254 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 253 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 253 kr (01. marts 2026) og 254 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 254 kr hos Ren-velvaereshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
AnneMarie Börlind ZZ Sensitive Reg. Day cream System anti-stress, 50ml.
254 kr
+ 35 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Annemarie Börlind ZZ Sensitive Reg. Day cream System anti-stress
256 kr
+ fri fragt
Total: 256 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
ZZ Sensitive Reg. Day cream System anti-stress 50 ml Annemarie Börlind
284 kr
+ 59 kr fragt
Total: 343 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Annemarie Börlind ZZ Sensitive Reg. Day cream • 50ml.
297 kr
+ fri fragt
Total: 297 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Signaturshop favicon
Signaturshop
ZZ Sensitive Regenerative Day Cream 50ML AnneMarie Börlind
330 kr
+ 49 kr fragt
Total: 379 kr
På lager
Leveringstid: 2-6 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: annemarie börlind
Kategori: Hudpleje