Annemarie Börlind System Absolute Anti-Aging Cleansing Lotion

Bedste pris
Faldet 7.0%
186kr
269 krSPAR 31%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Annemarie Börlind System Absolute Anti-Aging Cleansing Lotion er specielt formuleret til tør og moden hud. Den indeholder nærende planteolier, der genopretter hudens fugtbalance og efterlader huden silkeblød. Beriget med algeekstrakt, tilfører den ekstra fugt, hvilket giver en strålende og velplejet hud.

Annemarie Börlind System Absolute Anti-Aging Cleansing Lotion koster lige nu 186 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 210 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 186 kr (11. juni 2026) og 210 kr (03. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 186 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ANNEMARIE BÔRLIND SYSTEM ABSOLUTE Cleansing Lotion 120 ml
186 kr
+ 39 kr fragt
Total: 225 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Annemarie Borlind Cleansing lotion antiage System Absolute, 120ml.
200 kr
+ 35 kr fragt
Total: 234 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Signaturshop favicon
Signaturshop
System Absolute Cleansing Lotion 120ML AnneMarie Börlind
210 kr
+ 49 kr fragt
Total: 259 kr
På lager
Leveringstid: 2-6 dage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Cleansing lotion antiage System Absolute 120 ml Annemarie Börlind
223 kr
+ 59 kr fragt
Total: 282 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Annemarie Borlind System Absolute Cleansing Lotion 120 ml
232 kr
Total: 232 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Annemarie Börlind Cleansing lotion antiage • 120ml.
260 kr
+ 34 kr fragt
Total: 294 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Annemarie Börlind System Absolute Anti-Aging Cleansing Lotion
269 kr
+ fri fragt
Total: 269 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Faldet 7.0%

Specifikationer

Mærke: annemarie börlind
Kategori: Hudpleje