Annemarie Börlind Smoothing Day Cream

Bedste pris
Faldet 10.6%
227kr
283 krSPAR 20%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Annemarie Börlind Smoothing Day Cream er en dagcreme, der intensivt fugter og understøtter hudens regenerering. Med papyrus-stamceller, hyaluronsyre og salturt-ekstrakt opnår du en opstrammende effekt og en frisk, sund hud hver dag.

Annemarie Börlind Smoothing Day Cream koster lige nu 227 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 254 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 227 kr (11. juni 2026) og 254 kr (05. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 227 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ANNEMARIE BÔRLIND Aquanature Smoothing Day Cream 50 ml
227 kr
+ 39 kr fragt
Total: 266 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Annemarie Börlind Aquanature Smoothing Day Cream, 50ml
232 kr
+ 35 kr fragt
Total: 266 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Smoothing Day Cream 50 ml Annemarie Börlind
258 kr
+ 59 kr fragt
Total: 317 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Annemarie Börlind Smoothing Day Cream
270 kr
+ fri fragt
Total: 270 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Annemarie Börlind Smoothing Day Cream • 50ml.
270 kr
+ 34 kr fragt
Total: 304 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Annemarie Borlind Aquanature Smoothing Day Cream Jar 50 ml
283 kr
Total: 283 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 10.6%

Specifikationer

Mærke: annemarie börlind
Kategori: Hudpleje