Annemarie Börlind LL Regeneration Day Cream

4.7 (934 anmeldelser)
Annemarie Börlind LL Regeneration Day Cream
Bedste pris
Stabil pris
222kr
297 krSPAR 25%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Annemarie Börlinds LL Regeneration Dagcreme er designet til at forynge og revitalisere moden hud fra 30 år. Den nærende creme beskytter og genopbygger huden med naturlige ingredienser som sheasmør og LL Bio-complex, hvilket giver en opstrammende og udglattende effekt.

Annemarie Börlind LL Regeneration Day Cream koster lige nu 222 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 235 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 222 kr (09. juli 2026) og 235 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 222 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
ANNEMARIE BÔRLIND Börlind LL Regeneration Revitalizing Day Cream 50ml
222 kr
+ 39 kr fragt
Total: 261 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Annemarie Börlind LL. Regeneration Day Cream
235 kr
+ fri fragt
Total: 235 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
LL Regeneration Dagcreme AnneMarie Börlind 50ml.
255 kr
+ 35 kr fragt
Total: 289 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Annemarie Börlind Ll Regeneration Day Cream 50 Ml Dagcreme
280 kr
+ 40 kr fragt
Total: 320 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Annemarie Borlind LL Regeneration Revitalizing Day Cream 50 ml
280 kr
Total: 280 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
LL Regeneration Day creme 50 ml Annemarie Börlind
284 kr
+ 59 kr fragt
Total: 343 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Signaturshop favicon
Signaturshop
LL Regeneration Revitalizing Day Cream 50ML AnneMarie Börlind
290 kr
+ 49 kr fragt
Total: 339 kr
På lager
Leveringstid: 2-6 dage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Annemarie Börlind LL Reg. Day Cream • 50ml.
297 kr
+ fri fragt
Total: 297 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: annemarie börlind
Kategori: Hudpleje
ansigtsbehandlingstype: Dag
form: Creme
gavnlige egenskaber: Anti-age, Renewal, Tone
ingrediens: A-vitamin, E-vitamin, Ethylhexyl, Mineral Oil, Sheasmør, Soy Bean