Annemarie Börlind LL Regeneration Blossom Dew Gel

4.4 (740 anmeldelser)

Annemarie Börlind LL Regeneration Blossom Dew Gel er en fugtgivende gel specielt formuleret til moden hud over 30 år. Den opfrisker og strammer huden, samtidig med at den plejer tør hud. Perfekt til brug både morgen og aften på ren hud for en fornyet glød.

Annemarie Börlind LL Regeneration Blossom Dew Gel koster lige nu 220 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 209 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 209 kr (10. marts 2026) og 220 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 220 kr hos Helsebixen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Annemarie Börlind LL Regenration Skin Tonic Gel
220 kr
+ fri fragt
Total: 220 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
LL Regeneration Blossom Dew Gel Skintonic AnneMarie Börlind 150ml.
224 kr
+ 35 kr fragt
Total: 258 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Signaturshop favicon
Signaturshop
LL Regeneration Blossom Dew Gel 150ML AnneMarie Börlind
250 kr
+ 49 kr fragt
Total: 299 kr
På lager
Leveringstid: 2-6 dage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
LL Reg. Blossom Dew Gel 150 ml Annemarie Börlind
250 kr
+ 59 kr fragt
Total: 309 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Annemarie Börlindd LL Reg. Blossom Dew Gel • 150ml.
261 kr
+ 34 kr fragt
Total: 295 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.3%

Specifikationer

Mærke: annemarie börlind
Kategori: Hudpleje
beholdertype: Flaske
form: Gelé
funktioner: Halscreme
gavnlige egenskaber: Anti-age, Glowing Skin, Renewal, Tone