Anker Soundcore Liberty 4 NC

4.7 (6 anmeldelser)

Oplev suveræn lydkvalitet og komfort med Anker Soundcore Liberty 4 NC. Disse trådløse earbuds tilbyder aktiv støjfjerning og op til 50 timers batteritid. Perfekte til musikelskere og pendlere, der ønsker en uforstyrret lydoplevelse.

Anker Soundcore Liberty 4 NC koster lige nu 535 kr. En stigning på 19,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 449 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 449 kr (25. juni 2026) og 535 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 535 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Soundcore Liberty 4 NC Trådløs TWS earbuds Sort
535 kr
Total: 535 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Anker soundcore Liberty 4 NC Black
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Anker Soundcore Liberty 4 NC Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
683 kr
Total: 683 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Anker Liberty 4 NC Hovedtelefoner Trådløs I ørerne Musik USB Type-C Bluetooth Sort
689 kr
+ fri fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Anker Group
Kategori: Hovedtelefoner og headset