Anker Prime Powerbank 20000mAh 200W

4.6 (969 anmeldelser)

Anker Prime Powerbank leverer en imponerende samlet udgangseffekt på 200W. Med to USB-C og en USB-A port kan du hurtigt oplade flere enheder samtidig, herunder laptops, tablets og mobiltelefoner. Den integrerede statusdisplay gør det nemt at overvåge strømforbruget.

Anker Prime Powerbank 20000mAh 200W koster lige nu 740 kr. En stigning på 6,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 695 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 695 kr (17. april 2026) og 747 kr (19. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 740 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Anker Prime Powerbank 20000mAh 200Watt Sort
740 kr
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Anker Prime Powerbank 200 W PD 20000 mAh
899 kr
Total: 899 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Anker Prime Powerbank 20000mAh 200Watt Sort
1.029 kr
+ fri fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Anker Prime 20K 200W 20000 mAh
1.069 kr
+ fri fragt
Total: 1.069 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Anker Prime 200W Powerbank, 20000 mAh
1.354 kr
Total: 1.354 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Anker Group
Kategori: Strømforsyninger og opladere