Anker 737 Powerbank

Anker 737 Powerbank er et robust og effektivt valg med en kapacitet på 24000mAh. Den er udstyret med GaN-teknologi og PowerIQ 4.0, samt USB-C og USB-A porte. Ideel til opladning af laptops, smartphones og tablets.

Anker 737 Powerbank koster lige nu 675 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 659 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 659 kr (07. maj 2026) og 799 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 675 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Anker 737 Powerbank 24000mAh 1xUSB-A 2xUSB-C Sort
675 kr
Total: 675 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Anker 737 GaNPrime Powerbank
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Anker 737 Powerbank 140 W PD 3.1 24000 mAh
859 kr
Total: 859 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Anker 737 Powerbank. 24000 mAh. Sort/Silver
1.058 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.097 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Anker 737 Powerbank 24000mah Sølv, Sort
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Anker 737 PowerBank, 24 000 mAh
1.151 kr
Total: 1.151 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Anker 737 140W 24000 mAh
1.159 kr
+ fri fragt
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Anker 737 Powerbank 24000mAh 1xUSB-A 2xUSB-C Sort
1.239 kr
+ fri fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Anker 737 Powerbank 24000mah Sølv, Sort
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Anker Group
Kategori: Strømforsyninger og opladere