Andersen Furniture Wood Wall Hylde Mellem Sort Eg

Bedste pris
Stabil pris
700kr
900 krSPAR 22%
hos Fenomen.dk
På lagerLaveste

Oplev den stilrene Andersen Furniture Wood Wall hylde i sortbejdset massivt egetræ. Med elegante læderstropper passer den perfekt til det moderne hjem. Nem at montere og ideel til både stuen og kontoret.

Andersen Furniture Wood Wall Hylde Mellem Sort Eg koster lige nu 700 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 749 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 700 kr (13. april 2026) og 749 kr (22. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 700 kr hos Fenomen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Fenomen.dk favicon
Fenomen.dk
Wood Wall hylde i sort egetræ medium
700 kr
+ 39 kr fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
WOOD WALL HYLDE SORT M 45X20X32CM
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Andersen Furniture Shelf Wood Wall Hylde mellem
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Andersen Furniture Shelf wood wall Medium, Sort
900 kr
+ fri fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Andersen Furniture
Kategori: Væghylder og smalle hylder