Andersen Furniture Shelf 1 Hylde

Andersen Furniture Shelf 1 er en elegant væghylde i massivt egetræ, som tilføjer varme og stil til din boligindretning. Med et kompakt design på 40x18 cm passer den perfekt til opbevaring og udstilling i de fleste rum.

Andersen Furniture Shelf 1 Hylde koster lige nu 489 kr. En stigning på 5,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 463 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 463 kr (29. juni 2026) og 489 kr (22. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 489 kr hos Fenomen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Fenomen.dk favicon
Fenomen.dk
Hylde Shelf 1 egetræ small
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
SHELF 1 HYLDE EG 40X18 CM
495 kr
+ 39 kr fragt
Total: 534 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Andersen Furniture Shelf 1 Hylde Eg
524 kr
+ fri fragt
Total: 524 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Andersen Furniture Hylde 1 40 x 18 cm, eg
525 kr
+ fri fragt
Total: 525 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Andersen Furniture
Kategori: Væghylder og smalle hylder