Andersen Electric kobberrør til varmepumper 1/4"x3/8" 5m

Andersen Electric kobberrør til varmepumper er et installationsrør i kobber, der måler 1/4"x3/8" og har en længde på 5 meter. Røret er velegnet til installation af varmepumper og sikrer en stabil og holdbar forbindelse. Det komplette rørsæt gør det nemt at montere til din varmepumpeinstallation, hvor der kræves præcise mål og materialer.

Andersen Electric kobberrør til varmepumper 1/4"x3/8" 5m koster lige nu 589 kr. En stigning på 1,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 579 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 579 kr (09. maj 2026) og 589 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 589 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Kobberrør til installation af varmepumper 1/4"x3/8", 5m
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Installationsrør til varmepumper 1/4"x3/8" 5m
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Andersen Electric kobberrør til varmepumper, 5 m., 1/4"x3/8"
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Installationsrør t/varmepumper, 1/4"x3/8", 5m
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Andersen Electric rør til varmepumper, 1/4"x3/8", 5 mtr
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Enstal