American Tourister Urban Track 143164-3457

Bedste pris
Stabil pris
839kr
1.319 krSPAR 36%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

American Tourister Urban Track 143164-3457 er en rummelig duffel taske med blød skal og en kapacitet på 84 liter. Tasken er udført i kaki stof og har komfortable, let tilgængelige håndtag samt en fast TSA-kombilås. Den egner sig godt til rejser, hvor nem pakning og sikkerhed er i fokus.

American Tourister Urban Track 143164-3457 koster lige nu 839 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 33 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 839 kr (09. maj 2026) og 839 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 839 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
American Tourister 143164-3457 luggage
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
American Tourister Urban Track Duffel Taske/WH Medium Grøn
1.143 kr
Total: 1.143 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
American Tourister Urban Track duffle 68 cm.
1.319 kr
+ fri fragt
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: American Tourister
Kategori: Kufferter og tasker