Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition 32GB 12th Gen

4.8 (5 anmeldelser)

Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition 32GB 12th Gen er en e-bogslæser med 7" E Paper-touchskærm og baggrundsbelysning, der sikrer behagelig læsning både i sol og skygge. Den store lagerplads på 32 GB giver dig mulighed for at have mange bøger og dokumenter med på farten. Wi-Fi gør det nemt at hente nyt læsestof, og trådløs opladning giver ekstra bekvemmelighed. Velegnet til pendling og ferie.

Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition 32GB 12th Gen koster lige nu 1.631 kr. En stigning på 15,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.412 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.412 kr (13. maj 2026) og 1.631 kr (14. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.631 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition 32GB Metallic Raspberry
1.631 kr
+ fri fragt
Total: 1.631 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Amazon Kindle Paperwhite Signature Ed 32gb 12th Gen
1.670 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.710 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Amazon Kindle Paperwhite Signature Ed 32GB 12. generation
1.747 kr
Total: 1.747 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition 7 32GB
1.949 kr
+ fri fragt
Total: 1.949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: amazon
Kategori: E-bogslæsere