Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition

4.7 (327 anmeldelser)
Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition
Bedste pris
Stabil pris
1.571kr
2.589 krSPAR 39%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition kombinerer et elegant design med avanceret teknologi. Med en 7" monokrom touchskærm, 32GB lager og Wi-Fi, kan du nyde dine yndlingsbøger med uforstyrret komfort. Den trådløse opladning og lange batterilevetid gør det nemt at læse hvor som helst.

Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition koster lige nu 1.571 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.571 kr (16. april 2026) og 1.571 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.571 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition 7" 32GB
1.571 kr
Total: 1.571 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Amazon Kindle Paperwhite Signature Edition 32GB Black
1.631 kr
+ fri fragt
Total: 1.631 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Amazon Kindle Paperwhite Signature Ed 32gb 12th Gen
1.940 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.980 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Amazon Kindle Paperwhite Signature Ed 32GB 12. generation
2.239 kr
Total: 2.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Amazon Kindle Paperwhite Signature
2.589 kr
+ fri fragt
Total: 2.589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Amazon.com
Kategori: E-bogslæsere
batterilevetid: 10 uger
displaytype: E Ink
forbindelse: Wi-fi
kapacitet: 32 GB