Amazon Kindle Paperwhite 7" 16GB Grøn

Bedste pris
Stabil pris
1.018kr
1.529 krSPAR 33%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Amazon Kindle Paperwhite 7" med 16GB lagring tilbyder en optimal læseoplevelse med sit monokrome Paperwhite-display. Med Bluetooth og Wi-Fi kan du nemt downloade og gemme tusindvis af bøger. Den stilfulde grønne e-læser er en perfekt følgesvend for dig, der elsker bøger og ønsker fleksibilitet i hverdagen.

Amazon Kindle Paperwhite 7" 16GB Grøn koster lige nu 1.018 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.018 kr (16. april 2026) og 1.018 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.018 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Amazon Kindle Paperwhite 7" 16GB Grøn
1.018 kr
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Amazon Kindle Paperwhite 16GB Green
1.198 kr
+ fri fragt
Total: 1.198 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Amazon Kindle Paperwhite 7 Ereader 16 Gb
1.290 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.330 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Amazon Kindle Paperwhite 7 eReader 16 GB
1.307 kr
Total: 1.307 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Amazon Kindle Paperwhite 7 tommer Ads
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Amazon Kindle Paperwhite 7 tommer Ads
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Amazon Kindle Paperwhite 7" 16GB
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Amazon Kindle Paperwhite 7 16GB
1.529 kr
+ fri fragt
Total: 1.529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Amazon.com
Kategori: E-bogslæsere