Amazon Kindle Paperwhite 7

Oplev en sublim læseoplevelse med Amazon Kindle Paperwhite 7. Denne e-reader byder på en 7" monokrom skærm, touch-funktionalitet og 16GB lager. Med Bluetooth og Wi-Fi kan du nemt downloade bøger og lytte til lydbøger. Den slanke, sorte designpasser perfekt i hånden og gør det let at have dit bibliotek med på farten.

Amazon Kindle Paperwhite 7 koster lige nu 1.274 kr. En stigning på 15,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.105 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.105 kr (30. april 2026) og 1.274 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.274 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Amazon Kindle Paperwhite 7" 16GB
1.274 kr
Total: 1.274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Amazon Kindle Paperwhite 16GB Black
1.275 kr
+ fri fragt
Total: 1.275 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Amazon Kindle Paperwhite 16GB 12.Gen Black
1.318 kr
+ fri fragt
Total: 1.318 kr
På lager
Leveringstid: forventet 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Amazon Kindle Paperwhite 2024 7 Ereader 16 Gb, Black
1.480 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.520 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Amazon Kindle Paperwhite 7 eReader 16 GB, sort
1.518 kr
Total: 1.518 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Amazon Kindle Paperwhite 7 16GB Sort
1.569 kr
+ fri fragt
Total: 1.569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Amazon Kindle Paperwhite 7 tommer Ads
1.699 kr
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Amazon Kindle Paperwhite 7 tommer Ads
1.699 kr
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.7%

Specifikationer

Mærke: Amazon.com
Kategori: E-bogslæsere