Amazon Echo Spot (2024)

4.7 (1 anmeldelse)

Amazon Echo Spot (2024) er et smart display med 2,8" LCD-skærm, Alexa-integration og kompakt design. Den trådløse enhed kan styres via app, Bluetooth eller Wi-Fi og passer ind i ethvert rum. Med Echo Spot får du nem adgang til underholdning og kontrol over dit smarte hjem med stemmekommandoer.

Amazon Echo Spot (2024) koster lige nu 483 kr. En stigning på 8,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 444 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 444 kr (30. juni 2026) og 649 kr (06. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 483 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Amazon Echo Spot Smart display Hvid
483 kr
Total: 483 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Amazon Echo Spot White
567 kr
+ 39 kr fragt
Total: 606 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Amazon Echo Spot Smart display Hvid
619 kr
+ fri fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Amazon Echo Spot (2024) White
649 kr
+ 49 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Amazon Echo Spot Smart ur med kraftfuld lyd og Alexa
675 kr
Total: 675 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Amazon Echo Spot Smart Clock With Powerfull Sound And Alexa
680 kr
+ 40 kr fragt
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: amazon
Kategori: Højttalere