Amazon Echo Spot

4.7 (782 anmeldelser)

Amazon Echo Spot kombinerer smart teknologi med stilrent design. Denne kompakte enhed tilbyder et 2,8-tommer smart display, Bluetooth, Wi-Fi, og kan styres via app. Perfekt til at tilpasse dit smarte hjem og opnå en problemfri digital oplevelse.

Amazon Echo Spot koster lige nu 469 kr. En stigning på 5,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 443 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 443 kr (05. april 2026) og 469 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 469 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Amazon Echo Spot Blue
469 kr
+ 39 kr fragt
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Amazon Echo Spot Smart Clock With Powerfull Sound And Alexa
540 kr
+ 40 kr fragt
Total: 580 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Amazon Echo Spot Smart ur med kraftfuld lyd og Alexa
589 kr
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Amazon Echo Spot Smart display Blå
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Amazon Echo Spot (2024) Blue
649 kr
+ 49 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.9%

Specifikationer

Mærke: amazon
Kategori: Højttalere
type: Digitalt