Amazon Echo Show 8 (3rd Generation)

4.7 (1 anmeldelse)
Amazon Echo Show 8 (3rd Generation)
Bedste pris
Stabil pris
991kr
1.733 krSPAR 43%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev den nyeste teknologi med Amazon Echo Show 8 (3rd Generation). Denne smarte enhed kombinerer en 8-tommer LCD-skærm med trådløs funktionalitet, der gør det nemt at styre dit smart home. Med indbygget Wi-Fi og Bluetooth kan du let streame musik, foretage videoopkald og styre tilkoblede enheder direkte fra skærmen.

Amazon Echo Show 8 (3rd Generation) koster lige nu 991 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 991 kr (11. april 2026) og 991 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 991 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Amazon Echo Show 8 Smart display Glacier White
991 kr
Total: 991 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Amazon Echo Show 8 White
1.301 kr
+ fri fragt
Total: 1.301 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Amazon Echo Show 8 (3rd Gen.)
1.410 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.450 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Amazon Echo Show 8 Smart display Glacier White
1.669 kr
+ fri fragt
Total: 1.669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Amazon Echo Show 8 Smart HD-berøringsskærm med 3D-lyd, smart home-hub og Alexa Hvid
1.733 kr
Total: 1.733 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Amazon.com
Kategori: Højttalere