Amazon Echo Show 8 (3rd Gen.)

4.7 (1 anmeldelse)
Amazon Echo Show 8 (3rd Gen.)
Bedste pris
Stabil pris
882kr
1.348 krSPAR 35%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Amazon Echo Show 8 (3rd Gen.) er din ultimative smart skærm til hjemmet. Med en 8-tommers HD-touchscreen og Alexa-integration kan du nemt styre dit smarte hjem, se videoer eller deltage i videosamtaler. Det indbyggede Smart Home Hub giver dig fuld kontrol over kompatible enheder, og med 3D-lyd får du en imponerende lydoplevelse.

Amazon Echo Show 8 (3rd Gen.) koster lige nu 882 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 882 kr (14. april 2026) og 882 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 882 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Amazon B0BLS3B3QL virtual assistant device Anthracit
882 kr
Total: 882 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Amazon Echo Show 8 Anthracite
1.264 kr
+ fri fragt
Total: 1.264 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Amazon Echo Show 8 Smart display Brunsort
1.289 kr
+ fri fragt
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Amazon Echo Show 8 (3rd Gen.)
1.300 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.340 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Amazon Echo Show 8 Smart HD-berøringsskærm med 3D-lyd, smart home-hub og Alexa Sort
1.348 kr
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: amazon
Kategori: Højttalere
dybde: 14 cm
farve: Black, Gray, White
funktioner: Højttaler med smartteknologi, Med Wi-fi, Trådløse
komponenter: Mikrofoner