ALVA Juletræ

ALVA er et kunstigt juletræ fremstillet i holdbart PE og PVC materiale. Med sine 200 cm er det lidt lavere og smallere end traditionelle juletræer, hvilket gør det ideelt til mindre rum. Træet leveres uden LED lys, så du har friheden til at vælge din egen lyskilde.

ALVA Juletræ koster lige nu 894 kr. En stigning på 8,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 821 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 821 kr (08. april 2026) og 894 kr (21. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 894 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Juletræ kunstig PE/PVC ALVA, Klasse A, u/LED, 3 størrelser 200 x 134 cm
894 kr
+ 49 kr fragt
Total: 943 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
NORDIC WINTER Christmas tree artificial PE/PVC 200x134 cm ALVA Class A
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Juletræ kunstig PE/PVC ALVA, Klasse A, 200x134 cm u/LED NORDIC WINTER
999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Nordic Winter Alva kunstigt juletræ, 200 x 134 cm
1.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Nordic Winter Alva kunstigt juletræ, 200 x 134 cm
1.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Nordic Winter Alva kunstigt juletræ, 200 x 134 cm
1.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Nordic Winter Alva kunstigt juletræ, 200 x 134 cm
1.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Nordic Winter Alva kunstigt juletræ, 200 x 134 cm
1.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: NORDIC WINTER
Kategori: Hjem og have