AllMatters High Waist Underwear

AllMatters menstruationstrusser kombinerer miljøvenlighed med komfort, lavet af blødt TENCEL™ stof. De er genanvendelige og har en absorberingsevne fra 10 til 20 ml, ideelle til både lette og moderate dage. Designet til komfort og åndbarhed, produceret i Portugal.

AllMatters High Waist Underwear koster lige nu 220 kr. En stigning på 12,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 195 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 195 kr (01. april 2026) og 223 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 220 kr hos Helsebixen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
AllMatters Period Underwear High-Waist Light/moderate Size M
220 kr
+ fri fragt
Total: 220 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
AllMatters High Waist Underwear M 1 pakke
223 kr
+ 59 kr fragt
Total: 282 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate M
234 kr
+ 34 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
AllMatters High Waist Underwear Light/Moderate M, 1pk.
257 kr
+ 35 kr fragt
Total: 291 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
AllMatters High Waist Underwear M 1 stk
260 kr
+ 39 kr fragt
Total: 299 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Allmatters.com favicon
Allmatters.com
Tencel™ High Waist i Sort
300 kr
+ 40 kr fragt
Total: 340 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: AllMatters (formerly OrganiCup)
Kategori: Trylleri og festartikler