AllMatters High Waist Underwear

Bedste pris
Stabil pris
195kr
300 krSPAR 35%
hos Ren-velvaereshop.dk
På lagerLaveste

AllMatters High Waist menstruationstrusser er fremstillet i blødt, miljøvenligt TENCEL™ stof og tilbyder komfort og åndbarhed. Disse genanvendelige trusser har en absorberingsevne, der svarer til op til 2 tamponer, hvilket gør dem ideelle til både lette og moderate dage.

AllMatters High Waist Underwear koster lige nu 195 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 221 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 195 kr (30. marts 2026) og 221 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 195 kr hos Ren-velvaereshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
AllMatters High Waist Underwear Light/Moderate XS, 1pk.
195 kr
+ 35 kr fragt
Total: 229 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
AllMatters High Waist Underwear XS 1 pakke
223 kr
+ 59 kr fragt
Total: 282 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
AllMatters Menstruationstrusse High Waist Underwear Light/Moderate XS
234 kr
+ 34 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
AllMatters Period Underwear High-Waist Light/moderate Size XS
259 kr
+ fri fragt
Total: 259 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
AllMatters High Waist Underwear XS 1 stk
260 kr
+ 39 kr fragt
Total: 299 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Allmatters.com favicon
Allmatters.com
Tencel™ High Waist i Sort
300 kr
+ 40 kr fragt
Total: 340 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: AllMatters (formerly OrganiCup)
Kategori: Trylleri og festartikler