Alienware AW3425DWM

4.7 (443 anmeldelser)
Alienware AW3425DWM
Bedste pris
Faldet 1.0%
2.281kr
4.198 krSPAR 46%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Alienware AW3425DWM gaming-monitoren leverer en fordybende oplevelse med sin 34-tommer buede ultrawide skærm. Med en opløsning på 3440x1440 pixels og en opdateringshastighed på 180Hz, får du skarpe billeder og flydende bevægelser. VA-panelet sikrer dyb kontrast og rige farver, ideelt til både kompetitivt gameplay og film.

Alienware AW3425DWM koster lige nu 2.281 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.374 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.281 kr (25. juli 2026) og 2.374 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.281 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dell Alienware AW3425DWM 3440x1440 180Hz
2.281 kr
+ fri fragt
Total: 2.281 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Alienware 34 Gaming Monitor AW3425DWM 34" VA 3440 x 1440 HDMI DisplayPort 180Hz
2.294 kr
Total: 2.294 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dell Alienware Aw3425dwm 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 180hz
2.749 kr
Total: 2.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
34039039 Gaming Monitor AW3425DWM 3440x1440
3.049 kr
+ fri fragt
Total: 3.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dell Alienware Aw3425dwm 34 tommer 3440 × 1440pixels Va 21:9 180hz
3.199 kr
Total: 3.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Alienware AW3425DWM computerskærm 86,4 cm 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort, Blå
4.198 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.237 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.0%

Specifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Computerskærme